יצירת קשר

כיף להכיר

Hubz הוא מתחם עבודה שקט ואינטימי הממוקם ברמת החייל.
אנחנו נמצאים בליבת העסקים וההייטק של תל אביב, מרחק 10 דקות נסיעה ממרכז העיר, ועם זאת רחוק למדי מהגודש של מרכז העיר ומהסצנה התל אביבית העמוסה. אין כאן Happy Hour רועשים ומנקרי עיניים, לא מגירת חטיפים, ולא בריסטה במשרה מלאה.
במקום כל אלו, תמצאו כאן את כל מה שאתם צריכים כדי להיות פוריים ויצירתיים – מריכוז ושקט, דרך השראה או שיחה טובה עם פרטנר איכותי, ועד לפרטים הקטנים שהופכים שגרת עבודה לזורמת ושוטפת.
זו החשיבה שעומדת גם מאחורי תכנון המרחבים הציבוריים: יש כאן לא מעט חללי ישיבה משותפים שמאפשרים מפגשים בינאישיים, ולצידם תמצאו גם מעט מקומות ישיבה אינטימיים, כאלו שמאפשרים לקחת מחשב או אזניות ולמצוא שקט והשראה.
מזמינים אתכם לקפוץ לביקור קצר, לשוטט קצת במתחם ולספוג את האווירה.

כמה מילים על העיצוב

חלק משמעותי מהאווירה שתפגשו כאן הוא תוצר של הקונספט העיצובי של המקום, שמשלב אינובטיביות והשראה עם רוגע וחום אנושי. קצת כמו משרד עם אלמנטים של בית.
תמצאו כאן הרבה עציצים, מדפי ספרים, כורסאות כיפיות וקישוטים ביתיים אקלקטיים, ולצידם אלמנטים תעשייתיים צבעוניים וססגוניים. זה נכון לכל פינה במתחם – מהחללים המשותפים, דרך המשרדים ועד לחדרי הישיבות.
המקום מאופיין בהרבה חללים פתוחים, מרווחים ומוארים, שנהנים כולם מאור טבעי, ומכיל לא מעט פינות עבודה ואפשרויות לארח. נעים מאד לשבת כאן.
המשרדים עצמם ממוקמים במעטפת החיצונית של הבניין, ורובם המוחלט זוכים לחלונות שמשקיפים על הנוף האורבני של רמת החייל, או פונים לשטחים הירוקים של מגדלי זיו.